Bref různé druhy 50g

Kód: 9000100625135
Neohodnoceno
37,90 Kč 75,80 Kč / 100 g
Skladem (> 5 ks)

Bref Power Aktiv nyní přichází s technologií osvěžovače vzduchu, která zajišťuje, že bude vaše koupelna plná svěží vůně do posledního spláchnutí, Bref WC blok poskytuje čistotu a svěžest ve vaší toaletě od prvního do posledního spláchnutí. Vydrží až do 240 spláchnutí, Díky svému diskrétnímu designu a zářivým barvám se skvěle hodí pod okraj toalety, Zažijte vůni citrónů s každým spláchnutím!, Použití je velmi snadné a pohodlné: jednoduše zavěste WC blok pod okraj toalety, kde je proud vody nejsilnější, Bref Power Aktiv - jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží s každým spláchnutím!, Podle souhrnného obchodního panelu Nielsen je Bref č. 1 mezi WC bloky v Evropě - za celý rok 2019 (celkový součet údajů o 22 evropských zemích), Bref Power Aktiv nyní s technologií Air Freshener, která zajišťuje, že bude vaše koupelna plná svěží vůně do posledního spláchnutí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Power Aktiv s efektem osvěžovače vzduchu zajišťuje že toaleta je po dlouhou dobu plná svěží vůně.

Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží? Bref WC blok je snadný a pohodlný způsob, který zajišťuje čistotu a svěžest ve vaší toaletě od prvního do posledního spláchnutí. Bref Power Aktiv WC blok má složení se 4 funkcemi:
1) Čisticí pěna čistí toaletu s každým spláchnutím.
2) Ochrana před vodním kamenem zabraňuje tvorbě vodního kamene v toaletě.
3) Ochrana proti nečistotám zabraňuje jejich usazování.
4) Extra svěžest zanechává dlouhotrvající svěží vůni v koupelně.
Bref Power Aktiv nyní přichází také s technologií osvěžovače vzduchu, která zajišťuje, že bude vaše koupelna plná svěží vůně do posledního spláchnutí.
Jednoduše zavěste WC blok pod okraj toaletní mísy a nasměrujte do proudu vody. Jakmile je toaleta spláchnuta, zažijete v koupelně čistotu a svěžest citrónu.
Pro recyklaci oddělte karton od plastového blistru.

Marketing výrobce

Celé generace důvěřují firmě Henkel - Vašemu odborníkovi na praní a čištění.
Divize Pracích a Čistících prostředků je základním pilířem úspěchu společnosti Henkel: všechno začalo právě díky produktu z této obchodní divize. V roce 1876 Fritz Henkel založil společnost Henkel & Cie v německém Aachenu. Prvním výrobkem byl prací prostředek na bázi křemičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzální prací prostředek).
Od té doby se tato divize značkového spotřebního zboží rozrostla do celosvětově působící divize se známými značkami jako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pro spotřebitele na celém světě se naše značky staly neoddělitelnou součástí jejich každodenního života. Na důležitých trzích, se divize těší celosvětovému vedoucímu postavení.

Další popis

No 1 in Europe*
*na základě výzkumu celého trhu pro firmu Henkel (předními mezinárodními institucemi pro výzkumy trhu).

Další informace

Pro recyklaci oddělte karton od plastového obalu.

Složení

>30% aniontové povrchově aktivní látky, 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, Parfémy (limonene)

Informace o produktu

Loga třetí strany

A.I.S.E., Zelený bod, Mobius Loop

Skladování a použití

Příprava a použití

Produkt k přímému použití. Zavěste pod okraj WC mísy.

Skladování

Uchovávejte při teplotě +5°C až +40°C. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie a kosmetika
Výrobce:: (KO) Henkel Magyarország Operations Kft. David F. u. 6. 1113 Budapest Maďarsko E-mail: henkel.hungary@henkel.com
Distributor:: HENKEL ČR, spol. s r.o. Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8 tel.: +420 220 101 101 email: info@henkel.cz www.bref.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: