Bref wc power gel 700ml

Kód: 9000101311570
Neohodnoceno
39,90 Kč 5,70 Kč / 100 ml
Skladem (> 5 ks)

LESKLÁ A SVĚŽÍ: Bref Power Aktiv Gel je účinný čisticí gel na povrch toalety, který poskytuje čistou a lesklou toaletu a zanechává příjemnou dlouhotrvající vůni ve vaší koupelně, HYGIENICKÁ & SVĚŽÍ: Díky silné čisticí pěně je čištění bez námahy a vaše toalety bude hygienicky čistá beze stop vodního kamene a nečistot. Příjemná vůně oceánu poskytuje dotek svěžesti v celé toaletě, PRO VŠECHNY TOALETNÍ MÍSY: Bezproblémové a snadné použití pro všechny typy povrchů a tvarů toalet. Vyhněte se potřísnění toaletního prkénka, podlahy nebo jiných citlivých povrchů, SNADNÉ POUŽITÍ: Nová praktická láhev pro lepší manipulaci s dlouhým zaobleným hrdlem zjednodušuje čištění pod okrajem vaší toalety. Aplikujte gel pod okraj vaší toalety, nechte působit a poté použijte WC kartáč pro nejlepší výsledky. Spláchněte pro získání zářivě čisté a bílé toalety, SILNÝ PROTI SILNÉMU ZNEČIŠTĚNÍ: Pro důkladné odstranění velkých usazenin, skvrn a nečistot nechte působit 30 minut. Použijte WC kartáč pro odstranění případných zbylých nečistot

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bref Power Aktiv je perfektní pro vynikající, zářivé a svěží výsledky čištění. Čistič toalety odstraňuje vodní kámen, nečistoty a skvrny z okraje toalety a toaletní mísy a zaplní koupelnu svěží vůní na dlouhou dobu. Díky své účinné čisticí pěně je Bref Power Aktiv účinný proti nejběžnějším problémům při WC čištění a nabízí snadné hygienické hloubkové čištění beze stop vodního kamene a nečistot. Může být použit jako každodenní čistič pro jakýkoliv povrch a tvar toalety. Pro příjemnější čištění a dotek svěžesti v celé toaletě Bref Power Aktiv také poskytuje svěží vůni oceánu.
Použití: Nová praktická láhev pro lepší manipulaci s dlouhým zaobleným hrdlem zjednodušuje čištění pod okrajem vaší toalety. Stačí aplikovat gel pod okraj, nechat působit (pro důkladné odstranění velkých usazenin a nečistot nechte působit 30 minut) a použijte WC kartáč pro odstranění případných zbylých nečistot. Poté spláchněte pro získání zářivě čisté a bílé toalety. Vyhněte se potřísnění toaletního prkénka, podlahy nebo jiných citlivých povrchů.

Pro kompletní svěžest a silné čištění toalety se podívejte také na další Bref produkty, jako jsou Bref Color Aktiv Gel, Bref Deluxe nebo Bref Pro Nature.

Složení

<5% neiontové povrchově akivní látky, Parfémy

Informace o produktu

Loga třetí strany

A.I.S.E., Zelený bod, Mobius Loop

Skladování a použití

Příprava a použití

Uzávěr odolný proti otevření dětmi: Otevření: zmáčkněte víčko na obou stranách a otočte doleva. Uzavření: Jemně otáčejte do zacvaknutí. Použití: Naneste čistič přímo pod okraj WC mísy. Nechte působit několik minut a poté spláchněte. Pro odstranění silných usazenin použijte WC kartáč. Při potřísnění WC prkénka, podlahy nebo povrchů citlivých na kyseliny okamžitě opláchněte velkým množstvím vody abyste předešli poškození nebo odbarvení.

Skladování

Transportujte a uchovávejte ve svislé poloze. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.

Název a Sídlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Distributor:: Henkel ČR, spol. s r.o. U Průhonu 10 170 04 Praha 7
Výrobce:: Henkel Srbija d.o.o. Bulevar Oslobođenja 383 11040 Belgrad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: