Molino de las Torres

Webová stránka značky: Molino de las Torres

logo_footer

PŘED STO LETY

Mlýn na olivový olej Molino de las Torres se zrodil ve španělské provincii Jaén v městečku Alcaudete. Jaén je takzvané hlavní město světa olivového oleje. Jeho olivové háje se těší zaslouženému světovému uznání za prestiž a mimořádnou kvalitu svého oleje. Historie olivových hájů a olivového oleje v provincii Jaén je stará stovky let. Provincie leží v samotném srdci středomořské oblasti, poskytuje ideální podmínky pro pěstování oliv.

 

KONCEM ROKU 2014

Koncem roku 2014 rodina Rosalesových koupila Molino de las Torres. Obnovila starý mlýn na olivový olej s více než stoletou historií. Přeměnila jej na moderní zařízení s nejnovějšími postupy v tomto odvětví. Chuť tradice, míchaní plodů z vlastních stoletých olivovníků se spojila s nejmodernější technologií. Vlastní proces zpracování s péčí o nejmenší detaily zaručuje produkt nejvyšší možné kvality.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ

Molino de las Torres vlastní přibližně 1200 hektarů olivových hájů. Ty lze nalézt na různých místech Španělska. Například v oblastech Martos, Écija a Badajoz. Zde se pěstují tři různé odrůdy oliv: Picual, Arbequina a Arbosana. Tyto se vyznačují vysokou ovocností a vyvážeností. V případě Picualu jde o kořenitost a hořkost odrůdy, zatímco u Arbequiny najdete intenzitu a jemnost. Arbosana má ovocnou chuť spolu s ořechovými tóny.

Žádné produkty značky Molino de las Torres nebyly nalezeny...